Ang TY manual operating table angay alang sa thoracic ug abdominal surgery, ENT, obstetrics ug gynecology, urology ug orthopedics, ug uban pa.
Ang bayanan, haligi ug base hinimo sa stainless steel, dali limpyohan ug dili daling madaot sa taya.
Ang mekanikal nga operating table gipataas ug gipaubos gamit ang pedal oil pump, nga hapsay nga nagdagan ug luwas ug kasaligan. Ang tanan nga uban pang mga kalihukan gipadagan sa mekanikal nga mga gear.
Kining hydraulic operating table nagkinahanglan nga ang leg plate mapilo, madagit ug matangtang, ug dali ra kining i-adjust. Kini adunay T-shaped nga base.
1.Tumong sa Pagtuyok
Ang manwal nga lamesa sa operasyon mahimong i-rotate og 360°, ang mga doktor maka-adjust sa anggulo sumala sa ilang postura atol sa operasyon, nga makapadugang pag-ayo sa espasyo sa operasyon atol sa operasyon. (Opsyonal)
2.Dali nga Pagbalhin ngadto sa Flex Position
Ang operating table nagkinahanglan og 200°pag-urong (pag-flex) sa ibabaw sa lamesa sa usa ka higayon pinaagi sa pag-operate sa kuptanan, nga magamit aron ilisan ang function sa lumbar bridge.
3. Dobleng Patong nga Tableta
Ang tabletop nanginahanglan og double-layer composite tabletop, ubos nga X-ray absorption coefficient ug high-definition perspective effect.
4. Materyal nga Dili Kinamot nga Asero
Ang frame, base, lifting column, ug main transmission structure pulos hinimo sa 304 stainless steel, nga dali limpyohan ug kuskuson, dili daling madaot sa acid ug corrosion, nga nagsiguro nga dili kini tayaon.
5. Haydroliko ug Manwal nga Pag-adjust
Ang pag-alsa ug pagpaubos sa hydraulic operating table naggamit sa pedal oil pump type, nga hapsay nga modagan, luwas, ug kasaligan. Ang tanan nga uban pang mga lihok gipadagan sa mechanical gear transmission head.
Pmga arametro
| Modelo nga Butang | Manwal nga Lamesa sa Operasyon sa TY |
| Gitas-on ug Lapad | 2020mm*500mm |
| Pagtaas (Pataas ug Paubos) | 1010mm/ 760mm |
| Plato sa Ulo (Pataas ug Paubos) | 45°/70° |
| Likod nga Plato (Pataas ug Paubos) | 75°/ 15° |
| Plato sa Tiil (Pataas /Paubos / Pagawas) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Baliktad nga Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Pagkiling sa Lateral (Wala ug Tuo) | 20°/ 20° |
| Pagtaas sa Tulay sa Kidney | ≥110mm |
| Kutson | Kutson sa Memorya |
| Pangunang Materyal | 304 nga Walay Kupas nga Asero |
| Pinakataas nga Kapasidad sa Pagkarga | 200 kg |
| Garantiya | 1 ka Tuig |
Smga aksesorya sa standard
| Dili. | Ngalan | Mga gidaghanon |
| 1 | Screen sa Anestesya | 1 ka piraso |
| 2 | Suporta sa Lawas | 1 ka Pares |
| 3 | Suporta sa bukton | 1 ka Pares |
| 4 | Pahulay sa Abaga | 1 ka Pares |
| 5 | Saklay sa Tuhod | 1 ka Pares |
| 6 | Pag-ayo sa Clamp | 1 ka Set |
| 7 | Kutson | 1 ka Set |