Ang TF Hydraulic gynecology operation table, ang lawas, kolum ug base hinimo sa stainless steel, nga adunay taas nga mekanikal nga kusog, resistensya sa kaagnasan, ug makatabang sa paglimpyo ug pagdis-impekta.
Kining hydraulic gynecology operation table adunay standard nga shoulder rest, shoulder strap, handle, leg rest ug pedals, dirt basin nga may strainer, ug opsyonal nga gynecological examination light.
Ang gitas-on sa hydraulic gynecology operation table mahimong i-adjust pinaagi sa mga pedal, ug ang pagkiling sa higdaanan mahimong i-adjust pinaagi sa pag-uyog sa kuptanan.
Kung ang preno gitumban, ang piho nga base sa ilawom sa higdaanan gipaubos, nga nagdugang sa lugar sa kontak sa yuta ug nagsiguro sa kalig-on sa higdaanan.
Kini kaylap nga gigamit alang sa ginekolohiya, obstetrics, urology, ug anorectal surgery.
1. Materyal nga Dili Kinamot nga Asero
Ang pangunang lawas, mga riles sa kilid, haligi sa pag-alsa ug base sa hydraulic gynecology operating table hinimo sa taas nga kalidad nga 304 stainless steel, nga adunay taas nga mekanikal nga kusog, resistensya sa kaagnasan ug dali nga limpyohan.
2. Lapad nga Nawong sa Lamesa
Ang gilapdon sa nawong sa hydraulic gynecology operating table mahimong moabot sa 600mm, nga mahigalaon kaayo sa mga tawo nga adunay piho nga tipo sa lawas ug nagpauswag sa kahupayan.
3. Daghang Gamit nga mga Aksesorya
Gawas sa standard nga shoulder rest, ang mga shoulder strap, mga gunitanan, mga leg rest, mga leg pedal, waste basin, opsyonal usab ang gynecological examination light.
4. Talagsaon nga Lig-on nga Tiil
Ang talagsaon nga operating table nga gipahimutang sa tiil nagdugang sa lugar sa kontak sa yuta ug nagsiguro sa kalig-on sa hydraulic gynecology.
Mga Parameter
| Modelo nga Butang | TF Hydraulic Gynecology Operation Table |
| Gitas-on ug Lapad | 1800mm * 600mm |
| Pagtaas (Pataas ug Paubos) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Baliktad nga Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Likod nga Plato (Pataas ug Paubos) | 70°/ 11° |
| Boltahe | 220V/110V |
| Kasubsob | 50Hz / 60Hz |
| Kutson | Walay Hinay nga Kutson |
| Pangunang Materyal | 304 nga Walay Kupas nga Asero |
| Pinakataas nga Kapasidad sa Pagkarga | 173 KG |
| Garantiya | 1 ka Tuig |
SsukdananMga aksesorya
| Dili. | Ngalan | Mga gidaghanon |
| 1 | Suporta sa bukton | 1 ka pares |
| 2 | Kuptanan | 1 ka pares |
| 3 | Plato sa Tiil | 1 ka piraso |
| 4 | Kutson | 1 ka set |
| 5 | Basura | 1 ka piraso |
| 6 | Pag-ayo sa Clamp | 1 ka Pares |
| 7 | Saklay sa Tuhod | 1 ka Pares |
| 8 | Pedal | 1 ka Pares |