Kining electro-hydraulic operating table gibahin sa 5 ka parte: seksyon sa ulo, seksyon sa likod, seksyon sa sampot, duha ka mabulag nga seksyon sa bitiis.
Ang high light transmission fiber material ug ang 340mm horizontal sliding nagsiguro nga walay blind spot atol sa X-ray scanning.
Kining electro-hydraulic operating table nasangkapan og dual control system aron masiguro ang walay problema nga operasyon.
Mahimo kini nga gamitan og multifunctional head frame ug orthopedic traction frame.
Usa ka butones nga pag-reset sa function, makabalik sa orihinal nga pinahigda nga posisyon. Usa ka butones nga flexion ug reverse flexion, electric leg board function, makadaginot og daghang oras.
Kini angay alang sa lain-laing mga operasyon, sama sa operasyon sa tiyan, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorectal ug orthopedics, ug uban pa.
1.Mas Taas ug Mas Lapad nga Nawong sa Lamesa
Ang gitas-on sa electro-hydraulic operating table surface mahimong moabot sa 2180mm, ug ang gilapdon mahimong moabot sa 550mm, nga angay alang sa mga panginahanglan sa pipila ka espesyal nga grupo ug mahimo usab nga mas komportable ang pasyente.
2. Sistema sa Dobleng Pagkontrol
Ang electro-hydraulic operating table adunay dual system nga main control/auxiliary controller aron masiguro ang walay problema nga operasyon.
3. I-flex ug I-reflex ug Usa ka butones nga I-reset
Usa ka buton nga pag-reset sa function, mahimo ibalik ang orihinal nga pinahigda nga posisyon, usa ka yawe nga pag-flex ug reverse flexion
4. Opsyonal nga Electric Adjusted Leg Plate
Ang plug-in modular design sa leg plate maka-adjust sa leg plate pinaagi sa kuryente, nga makadaginot pag-ayo sa oras sa pag-adjust sa posisyon.
5. Gitukod nga Rechargeable nga Baterya
Ang TDY-Y-2 electric-hydraulic operating table adunay high-performance rechargeable battery, nga makatubag sa mga panginahanglan sa 50 ka operasyon. Sa samang higayon, kini adunay AC power supply aron makahatag og enerhiyang elektrikal aron masiguro ang labing taas nga kaluwasan.
Pmga arametro
| ModeloButang | TDY-Y-2 Electro-Hydraulic nga Lamesa sa Operasyon |
| Gitas-on ug Lapad | 2170mm*550mm |
| Pagtaas (Pataas ug Paubos) | 1100mm/ 690mm |
| Plato sa Ulo (Pataas/Paubos/Mapasibo) | 45°/ 90°/ 40° |
| Likod nga Plato (Pataas ug Paubos) | 85°/ 40° |
| Plato sa Tiil (Pataas /Paubos / Pagawas) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Baliktad nga Trendelenburg | 30°/ 30° |
| Pagkiling sa Lateral (Wala ug Tuo) | 20°/ 20° |
| Pagtaas sa Tulay sa Kidney | 100mm |
| Pahigda nga Pag-slide | 350mm |
| Posisyon nga sero | Usa ka butones, standard |
| Pag-flex/Pag-reflex | Operasyon sa Kombinasyon |
| X-ray Board | Opsyonal |
| Panel sa Pagkontrol | Sumbanan |
| Buton sa paghunong sa emerhensya | Sumbanan |
| Sistema sa elektro-motor | Chaoger gikan sa Taiwan |
| Boltahe | 220V/110V |
| Kasubsob | 50Hz / 60Hz |
| Kapasidad sa Kusog | 1.0 KW |
| Baterya | Oo |
| Kutson | Kutson sa Memorya |
| Pangunang Materyal | 304 nga Walay Kupas nga Asero |
| Pinakataas nga Kapasidad sa Pagkarga | 300 KG/ 350 KG |
| Garantiya | 1 ka Tuig |
Amga aksesorya
| Dili. | Ngalan | Mga gidaghanon |
| 1 | Screen sa Anestesya | 1 ka piraso |
| 2 | Suporta sa Lawas | 1 ka pares |
| 3 | Suporta sa bukton | 1 ka pares |
| 4 | Suporta sa Abaga | 1 ka pares |
| 5 | Suporta sa Tiil | 1 ka pares |
| 6 | Kuptanan sa Tulay sa Kidney | 1 ka piraso |
| 7 | Kutson | 1 ka Set |
| 8 | Pag-ayo sa Clamp | 8 ka piraso |
| 9 | Taas nga Clamp sa Pag-ayo | 1 ka pares |
| 10 | Hilit nga Kontrol | 1 ka piraso |
| 11 | Linya sa Kuryente | 1 ka piraso |
| 12 | Lana sa Haydroliko | 1 lata sa lana |