Ang tanang hapin hinimo sa 304 stainless steel, dali limpyohan ug disimpektahan.
Ang materyal nga high light transmission fiber angay alang sa paggamit sa X-ray.
Ang gipalapad nga disenyo sa kutson nagtugot sa mga pasyente nga mas komportable nga mohigda sa operating table.
Ang TDY-G-1 electro-hydraulic operating table naggamit ug abante nga hydraulic control system, kasaligang electromagnetic valves ug oil pumps gikan sa Taiwan, nga nagsiguro sa hilom ug lig-on nga performance.
1.Ultra-lowPposisyon
2. Doble nga lutahan nga plato sa ulo
3.Bsala-sa KidneyBtagaytay
4. Gitukod nga Rechargeable nga Baterya
5. Mga Mekanikal nga Preno
| Modelo nga Butang | TDY-G-1 Electric-Hydraulic OR Table |
| Gitas-on ug Lapad | 2080mm * 550mm |
| Pagtaas (Pataas ug Paubos) | 820mm / 520mm |
| Plato sa Ulo (Pataas ug Paubos) | 45°/ 90° |
| Likod nga Plato (Pataas ug Paubos) | 80°/ 20° |
| Plato sa Tiil (Pataas /Paubos / Pagawas) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Baliktad nga Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Pagkiling sa Lateral (Wala ug Tuo) | 15°/ 15° |
| Pagtaas sa Tulay sa Kidney | 110mm |
| Sistema sa elektro-motor | Chaoger gikan sa Taiwan |
| Boltahe | 220V/110V |
| Kasubsob | 50Hz / 60Hz |
| Kapasidad sa Kusog | 1.0 KW |
| Baterya | Oo |
| Kutson | Kutson sa Memorya |
| Pangunang Materyal | 304 nga Walay Kupas nga Asero |
| Pinakataas nga Kapasidad sa Pagkarga | 200 kg |
| Garantiya | 1 ka Tuig |
Smga aksesorya sa standard
| Dili. | Ngalan | Mga gidaghanon |
| 1 | Screen sa Anestesya | 1 ka piraso |
| 2 | Suporta sa Lawas | 1 ka pares |
| 3 | Suporta sa bukton | 1 ka pares |
| 4 | Suporta sa Abaga | 1 ka pares |
| 5 | Suporta sa Tiil | 1 ka pares |
| 6 | Suporta sa Tiil | 1 ka pares |
| 7 | Kuptanan sa Tulay sa Kidney | 1 ka piraso |
| 8 | Taas nga Clamp sa Pag-ayo | 1 ka pares |
| 9 | Pag-ayo sa Clamp | 8 ka piraso |
| 10 | Remote sa Kamot | 1 ka piraso |
| 11 | Linya sa Kuryente | 1 ka piraso |
| 12 | Pedal | 1 ka Pares |