Ang TDY-2 mobile operating table adunay kompletong 304 stainless steel nga higdaanan ug kolum, dali limpyohan ug kontra sa polusyon.
Ang lamesa gibahin sa 5 ka bahin: seksyon sa ulo, seksyon sa likod, seksyon sa sampot, ug duha ka matangtang nga seksyon sa bitiis.
Ang TDY-2 mobile operating table mahimong mabalhin sa gilay-on nga 340mm, nga naghatag og maayong perspektibo nga lugar para sa C-arm atol sa operasyon, ug magamit uban sa mga X-ray film box.
Doble nga joint head board, mapasibo nga leg board pinaagi sa gas spring. Gamit ang German brand nga silent casters. Opsyonal usab ang one-button reset, one-button buckling ug anti-buckling functions.
Kining multifunctional electrical operating table angayan para sa lain-laing operasyon, sama sa abdominal surgery, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorectal ug orthopedics, ug uban pa.
1.Doble nga plato sa ulo sa lutahan
Ang double-joint head plate niining electrical operating table gawasnon nga maka-adjust sa gitas-on sa headboard, nga magtugot sa pasyente nga adunay komportableng anggulo sa ulo kung magpahigayon og mga operasyon sa lainlaing mga posisyon.
2. Ang Leg Plate mahimong Electric Control o Gas Spring Control
Ang leg plate mahimong makontrolar sa gas spring o mahimong i-upgrade ngadto sa electric control.
3. Opsyonal nga Sistema sa Dobleng Pagkontrol
Ang hand controller ug opsyonal nga mga kontrol sa panel nagtanyag og doble nga proteksyon para sa operasyon.
4.Dagkong mga Caster
Mga imported nga German TENTE casters, dili dali madaot ug hilom.
5. Gitukod nga Rechargeable nga Baterya
Ang TDY-2 electric operating table adunay high-performance rechargeable battery, nga makatubag sa mga panginahanglan sa 50 ka operasyon. Sa samang higayon, kini adunay AC power supply aron makahatag og enerhiya sa kuryente aron masiguro ang labing taas nga kaluwasan.
6.Dugang nga Opsyonal nga Pagpili
Opsyonal nga one-button reset, positive flexion ug reverse flexion function.
Pmga arametro:
| ModeloButang | TDY -2 Mobile Electric Operating Table |
| Gitas-on ug Lapad | 2100mm*550mm |
| Pagtaas (Pataas ug Paubos) | 1000mm/ 700mm |
| Plato sa Ulo (Pataas ug Paubos) | 45° 90° |
| Likod nga Plato (Pataas ug Paubos) | 90°/ 17° |
| Plato sa Tiil (Pataas /Paubos / Pagawas) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Baliktad nga Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Pagkiling sa Lateral (Wala ug Tuo) | 15°/ 15° |
| Pagtaas sa Tulay sa Kidney | ≥110mm |
| Pahigda nga Pag-slide | 345mm |
| Pag-flex/Pag-reflex | Operasyon sa Kombinasyon |
| X-ray Board | Opsyonal |
| Panel sa Pagkontrol | Sumbanan |
| Sistema sa elektro-motor | Jiecang |
| Boltahe | 220V/110V |
| Kasubsob | 50Hz / 60Hz |
| Kapasidad sa Kusog | 1.0 KW |
| Baterya | Oo |
| Kutson | Kutson sa Memorya |
| Pangunang Materyal | 304 nga Walay Kupas nga Asero |
| Pinakataas nga Kapasidad sa Pagkarga | 200 kg |
| Garantiya | 1 ka Tuig |
Standard nga mga Aksesorya
| Dili. | Ngalan | Mga gidaghanon |
| 1 | Screen sa Anestesya | 1 ka piraso |
| 2 | Suporta sa Lawas | 1 ka pares |
| 3 | Suporta sa bukton | 1 ka pares |
| 4 | Suporta sa Abaga | 1 ka pares |
| 5 | Suporta sa Tiil | 1 ka pares |
| 6 | Suporta sa Tiil | 1 ka pares |
| 6 | Kuptanan sa Tulay sa Kidney | 1 ka piraso |
| 7 | Kutson | 1 ka Set |
| 8 | Pag-ayo sa Clamp | 8 ka piraso |
| 9 | Taas nga Clamp sa Pag-ayo | 1 ka pares |
| 10 | Remote sa Kamot | 1 ka piraso |
| 11 | Linya sa Kuryente | 1 ka piraso |