Ang FD-G-1 electric gynecological examination table naggamit ug mga materyales nga taas og kalig-on ug dili daling madaot sa taya, nga makatabang sa adlaw-adlaw nga pagpanglimpyo ug pagdis-impekta sa ospital.
Ang gihabogon sa nawong sa lamesa sa pagsusi, ang anggulo sa likod nga board ug ang leg board mahimong i-adjust pinaagi sa foot switch.
Kompleto ang mga aksesorya, ug naa'y mga shoulder rest, shoulder strap, wrist strap, handle, leg rest, ug mga dirt basin nga may mga salaan isip standard.
Ang base sa lamesa sa eksamin sa ginekolohiya nagsagop sa usa ka U-shaped nga istruktura, nga naghatag og luna sa paglihok sa tiil ug bitiis alang sa adlaw-adlaw nga trabaho sa doktor.
Kini nga medikal nga gynecological examination operating bed, dili lamang angay alang sa gynecological examinations, apan alang usab sa male urology
1.Walay Hinay nga Foaming Mattress
Ang molding mattress sa electric gynecological examination table naggamit sa pinakabag-o nga seamless foaming technology, nga makapauswag pag-ayo sa kahupayan sa pasyente.
2.Materyal nga Dili Makadaot sa Kaagnasan
Ang tanan nga tabon sa electric gynecological examination table gihimo sa labaw nga mga materyales, nga dili madaot sa kaagnasan, dali limpyohan ug disimpektahan.
3. Pagbalhin sa Tiil
Gisangkapan sa usa ka switch sa tiil, dali nga makontrol ang lainlaing mga paglihok sa lamesa sa pagsusi sa obstetric.
4.Mga Daghag Gamit nga Aksesorya
Gawas sa standard nga shoulder rest, opsyonal usab ang mga shoulder strap, handle, leg rest, leg pedal, waste basin, gynecological examination light o doctor chair.
Mga Parameter
| ModeloButang | Talahanayan sa Elektrisidad sa Ginekolohiya sa FD-G-1 |
| Gitas-on ug Lapad | 1800mm * 550mm |
| Kahitas-an (Pataas ug Paubos) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Baliktad nga Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Likod nga Plato (Pataas ug Paubos) | 60°/10° |
| Sistema sa elektro-motor | Jiecang |
| Boltahe | 220V/110V |
| Kasubsob | 50Hz / 60Hz |
| Kapasidad sa Kusog | 1.0 KW |
| Baterya | Oo |
| Kutson | Walay Hinay nga Kutson |
| Pangunang Materyal | ABS |
| Pinakataas nga Kapasidad sa Pagkarga | 150 ka kilo |
| Garantiya | 1 ka Tuig |
SsukdananMga aksesorya
| Dili. | Ngalan | Mga gidaghanon |
| 1 | Suporta sa bukton | 1 ka pares |
| 2 | Plato sa Tiil | 1 ka Set |
| 3 | Kutson | 1 ka set |
| 4 | Kuptanan | 1 ka pares |
| 5 | Pagbalhin sa Tiil | 1 ka Set |