1.Ubos kaayo nga Posisyon
Ang minimum nga gitas-on sa ophthalmology operating table mahimong i-adjust ngadto sa 500mm. Ang ilado nga electromagnetic drive system lig-on, kasaligan, ug walay saba atol sa operasyon. Kini ang pinakamaayong kapilian alang sa ophthalmology ug ENT surgery.
2.Matangtang nga Plato sa Ulo
Ang matangtang nga head plate dali ra makontrol gamit ang mekanikal nga gear.
Ang concave nga disenyo sa tunga sa headboard cushion nakab-ot ang mga kinahanglanon sa ergonomic.
3. Halapad nga Nawong
Ang gilapdon sa nawong mahimong moabot sa 550mm, nga magtugot sa pasyente nga mohigda niini nga mas komportable
4. Flexible nga Switch sa Tiil
Ang anggulo sa likod nga plato ug plato sa bitiis mahimong i-adjust pinaagi sa switch sa tiil, nga sayon alang sa doktor aron i-adjust ang posisyon sa pasyente sa labing sulundon nga posisyon atol sa operasyon sa ophthalmology.
5. Petal Brake
Ang mga mekanikal nga pedal brake mas paspas, kombenyente, luwas ug kasaligan.
6. Opsyonal nga Lingkuranan sa Doktor
Ang lingkuranan sa doktor maka-adjust sa mga armrest, backrest ug gitas-on sa lingkuranan.
Mga Parameter
| Modelo nga Butang | TDG-2 Elektrikong Talahanayan sa Operasyon sa Mata |
| Gitas-on ug Lapad | 2080mm * 550mm |
| Pagtaas (Pataas ug Paubos) | 700mm / 500mm |
| Plato sa Ulo (Pataas ug Paubos) | 45°/ 90° |
| Likod nga Plato (Pataas ug Paubos) | 45°/ 20° |
| Plato sa Tiil (Pataas ug Paubos) | 45°/ 20° |
| Pahigda nga Pag-slide | 300mm |
| Sistema sa elektro-motor | Jiecang |
| Boltahe | 220V/110V |
| Kasubsob | 50Hz / 60Hz |
| Kapasidad sa Kusog | 1.0 KW |
| Baterya | Oo |
| Kutson | Kutson sa Memorya |
| Pangunang Materyal | 304 nga Walay Kupas nga Asero |
| Pinakataas nga Kapasidad sa Pagkarga | 200 kg |
| Garantiya | 1 ka Tuig |
Standard nga mga Aksesorya
| Dili. | Ngalan | Mga gidaghanon |
| 1 | Rod sa Pag-infuse | 1 ka Set |
| 2 | Tabla sa Arm | 1 ka Pares |
| 3 | Tray sa Instrumento | 1 ka Set |
| 4 | Pag-ayo sa Clamp | 1 ka Set |
| 5 | Kutson | 1 ka Set |
| 6 | Pagbalhin sa Tiil | 1 ka Set |